Tanie taxi osobowe w Poznaniu

Kim jesteśmy

Taxi w Warszawie

Jesteśmy prężnie działającym przedsiębiorstwem, które bardzo dynamicznie się rozwija działamy w największych miastach w Polsce, teraz także w Poznaniu. OPTITAXI mieszkańcom Poznania zapewnia komfortową podróż w bardzo przystępnej cenie. Oferujemy swoim klientom nowoczesne rozwiązanie, aplikacje mobilna OptiTaxi - Taksówka online. Korzystając z aplikacji rezerwacja taksówki zajmuje kilka sekund a klient wsiadając do OPTITAXI z góry wie jaki będzie koszt przejazdu. Aplikacja mobilna OTaxi - Taksówka online umożliwia użytkownikowi dostęp do historii przejazdu czy zamówienia taksówki z dowolnego miejsca na mapie.
Aplikacją mobilna OTaxi - Taksówka online jest dostępna dla telefonów z oprogramowaniem Android oraz iOS.

OPTITAXI Poznań to także profesjonalni życzliwi kierowcy, którym znajomość topografii miasta pozwala dotrzeć w wyznaczone miejsce szybko, pomijając zatłoczone i zakorkowane ulice Poznania. Naszym OPTITAXI karmi się miastem, które nigdy nie śpi więc i nasze usługi są dostępne przez 24h na dobę.

Dla optymalnego komfortu podróży dajemy klientom możliwość wyboru standardu taksówką jaką będzie realizowany przejazd. Do wyboru są samochody standardowe, kombi, klasa biznes oraz minibus. Jeśli więc podróżujecie Państwo większą grupą OPTIITAXI również bezpiecznie przywiezie Was w wyznaczone miejsce.
Tania taksówka OPTITAXI to przede wszystkim możliwość komfortowego i szybkiego podróżowania a ze względu na bardzo atrakcyjne stawki za kilometr, dostępna dla wszystkich.

Nasze taksówki są dostępne na terenie całego Poznania.

Naszym jedynym celem jest zadowolenie Klientów osiągane poprzez dostarczanie usług na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach. Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam iść z duchem czasu i wprowadzać do naszej oferty nowości, bonusy tak, by zawsze dbać o komfort Pasażerów. Nasz cel to zadowolony Klient, dostarczamy więc usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnej cenie. Podróżując z OPTITAXI masz zapewniony komfort, przyjazną atmosferę oraz bonusy dla stałych klientów.

Topografia miasta

Nasi kierowcy to profesjonaliści, którzy doskonale znają miasto, dzięki temu sprawnie docierają do wyznaczonego miejsca.

Wybór samochodu

Dajemy klientom możliwość dostosowania standardu samochodu którym będą podróżować do indywidualnych potrzeb. Mamy w swojej ofercie zarówno samochody standardowe, kombi oraz minibusy.

Informacje na telefon

Informujemy Klientów za pomocą wiadomości sms o numerach samochodu oraz dokładnej godzinie jego przyjazdu.

Taksi na zamówienie

Nasze samochody

Taxi osobowe

Dla Państwa wygody proponujemy 4 grupy taxi:

standard

Samochody ze standardowym wyposażeniem.

kombi

Samochody o zwiększonej objętości bagażnika.

comfort

Prestiżowe samochody klasy biznes.

minibus

Klimatyzowane samochody umożliwiające przewóz od 5 do 9 osób.

Nasi kierowcy

Nasi kierowcy to profesjonaliści.

01

Bardzo dobrze znają topografię Poznania.

02

Mają kilkuletnie doświadczenie zawodowe oraz posiadają zaświadczenie lekarskie o dopuszczeniu do prowadzenia samochodów kategorii B.

03

Są życzliwi, punktualni, odpowiedzialni.

Taksi - przykładowy samochód

NOWY FORMAT PRZEJAZDÓW

Podróżuj bezpieczniej, szybciej i wygodniej!

608 300 500

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości napisz do nas

PROFESJONALIŚCI W KAŻDYM CALU!

Kontakt

Wyślij e-mail. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Jesteśmy młodą korporacją stawiającą na innowacyjne rozwiązania. Za sprawą dotychczasowego indywidualnego podejścia do klienta, każdego dnia z naszych usług korzystają obecnie mieszkańcy całej Warszawy oraz podróżni a teraz również taką możliwość przedstawiamy mieszkańcom Poznania. Nieustannie dążymy do perfekcji poprzez doskonalenie umiejętności doświadczonej już kadry. Naszym atutem jest konkurencyjna cena oraz nowatorski system wyceny usługi. Już w chwili zamawiania usługi, jako jedyna firma taksówkarska w Poznaniu poinformujemy Cię o całym koszcie transportu.

Wybierając naszą ofertą otrzymujesz tanią taxi, Poznan i okolice, dzięki atrakcyjnej cenie jest na wyciągnięcie ręki. Doskonała znajomość topografii miasta wśród naszych pracowników sprawia, iż podróżowanie odbywa się szybko i sprawnie. Co więcej, każdy kierowca posiada minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu taksówki oraz umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Korzystając z usług OPTiTAXI otrzymujesz możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie samochodu. Dysponujemy czterema typami pojazdów: standardowym samochodem, wersją kombi, klasą biznes oraz minibusem.

Jeśli planujesz podróż do zatłoczonych rejonów lub charakterystycznych punktów miasta, wybierz taxi osobową, Poznan ciągle nie posiada dostatecznej ilości miejsc parkingowych. Nie trać nerwów oraz czasu na poszukiwanie miejsc parkingowych, zadzwoń, a my dostarczymy Cię we wskazane miejsce.

Podróżujesz z dużą grupą znajomych? Jeśli tak – skorzystaj z floty naszych minibusów! Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do niedzieli przez 24 godziny. Przykładamy ogromną wagę do komunikacji z klientami. Po złożeniu zamówienia transportu wysyłamy do klienta wiadomość SMS zawierającą numer taksówki oraz godzinę jej przybycia. Wychodzimy naprzeciw wszystkim osobom korzystającym z nowoczesnych technologii poprzez aplikację przeznaczoną urządzenia mobilne „OPiTaxi – Taksówka Online”. Z jej pomocą bez trudu zamówisz taryfę pod wskazany adres bez konieczności przeszukiwania w przeglądarce internetowej tysiąca odnośników z frazą „taxi Poznan”. Poszukujesz sprawdzonego i bezpiecznego przewoźnika na terenie Stolicy? Postaw na OPTiTAXI. Zagwarantujemy Ci najlepszą taxi, Poznan
to nasz region działań, dzięki czemu błyskawicznie dotrzesz we wskazane miejsce.